Chroma Absolu

Boya İşlemi Görmüş Tüm Saçlar İçin Asit İçerikli Onarıcı Bakım. Chroma Absolu, saçın 3 katmanına etki eden 3 farklı koruyucu asit ve Centella Asiatica ile güçlendirilmiştir.

Chroma Absolu

Boya İşlemi Görmüş Tüm Saçlar İçin Asit İçerikli Onarıcı Bakım. Chroma Absolu, saçın 3 katmanına etki eden 3 farklı koruyucu asit ve Centella Asiatica ile güçlendirilmiştir.

 • Kerastase Chroma Absolu Bain Riche Respect For Longer Lasting Colored Shampoo 250 ml

  Saçı temizleyici ve besleyici zengin formülü, saç tellerini derinlemesine korur . Saçları pürüzsüzleştirerek saç gözeneklerini azaltır böylece rengin solmasına ve akıp gitmesine karşı koruma sağlar. Saçı yumuşatır ve boyadan kaynaklanan elektriklenmeyi azaltır. 6 haftalık kullanım sonunda saç sağlıklı hale gelir ve %92 renk yoğunluğu sağlanır. Saç %65 daha ışıltılı olur.

  999.001,165.00
 • Kerastase Chroma Absolu Boyalı Saçlar İçin Elektriklenme Karşıtı Antioksidanlı Termik Serum 150ml

  Boyalı Saçlar için Elektriklenme Karşıtı Antioksidanlı Termik Serum, Laktik Asit ve Centella Asiatica ile formülize edilmiştir. Boyalı saçlara bakım yaparken dış saldırganlara karşı yoğun bir koruma sağlar. Zengin anti-oksidan özellikleriyle saçı ve rengi oksidatif stresten korumaya yardımcı olur. 230 C’ye kadar ısı koruması sağlar. Saçı nemlendirirken saç gözeneklerini azaltır. Boyadan kaynaklanan elektriklenmeyi azaltır. Ana İçerikler Amino Asit: Kortekse nüfus eder ve saçı içten dışarıya besler ve onarır. Tartarik Asit: Oksidatif stresi azaltır ve dış hasarlara karşı kalkan oluşturur. Laktik Asit: Elektriklenmeyi azaltmak ve parlaklığı artırmak için yüzeyi nazikçe eksfoliye eder ve sızdırmaz hale getirir. Centella Asiatica: İyileştirici etkileriyle bilinen Centella Asiatica saç tellerinin sağlığının geri kazanmasına yardımcı olur.

  1,149.001,500.00
 • Kerastase Chroma Absolu Boyalı Saçlar İçin Yoğun Gözeneklik Önleyici Dolgunlaştırıcı Saç Maskesi 200 ml

  Masque Chroma Filler, amino asit ve centella asiaticaile formülize edilmiş boyalı saçlar için yoğun gözeneklik önleyici dolgunlaştırıcı saç maskesidir.

  Daha sağlıklı, daha yumuşak ve daha parlak saçlar için saç gözeneklerini dolduran ve saçı içeriden güçlendirmek için saç köküne nüfuz eden bir formüldür.

  Renk yoğunluğunu daha uzun süreli korumaya yardımcı olur.

  6 haftalık kullanım sonunda saç sağlıklı hale gelir ve %92 renk yoğunluğu sağlanır.

  Saç, %65 daha ışıltılı olur.

  1,499.001,800.00

Menü