Nutritive

Nutritive serisi, kuruluğun üç seviyesine uygun özel bir rutinle kuru saç belirtilerini hedef alarak saçlara esnekliğini ve yumuşaklığını geri kazandıran besleyici bir ritüeldir.

Nutritive

Nutritive serisi, kuruluğun üç seviyesine uygun özel bir rutinle kuru saç belirtilerini hedef alarak saçlara esnekliğini ve yumuşaklığını geri kazandıran besleyici bir ritüeldir.

 • Kerastase Nutritive 8h Magic Night Yoğun Besleyici Gece Serumu 90 Ml

  8H Magic Night Repair Yoğun Besleyici Gece Serumu, geceleri saçları besleyerek yeniden yapılanmasını sağlamak için uykunun onarıcı gücünü kullanır. Gece boyunca saça nüfuz ederek tüm saç tiplerine besleyici bir destek sağlar.

  100% emilim için 8 saat boyunca saçı besler ve bir sonraki güne hazır hale getirir. İnce telli saçlarda düğümlenmeleri giderir ve normal/kalın telli asi saçlarda daha kolay şekillendirme sağlar. Saçı ağırlaştırmadan nemlendirir ve parlaklık sağlar. Kıvırcık ve dalgalı saçlarda bukle belirginleştirme sağlar.

  1,499.001,800.00
 • Kerastase Nutritive Bain Satin Riche Yoğun Nemlendirici Şampuan 250 ml

  Nutritive Bain Satin Riche çok kuru saçlar için yoğun besleyici bir şampuandır. Yoğun beslenme ve güç sağlayan kuruluk önleyici polimerler içerir, bu da onu çok kuru saçlar için en iyi şampuanlardan biri yapar. Ayrıca, ağırlaştırmayan bir sonuç için kuru saçı besleyen ve güçlendiren temel besinleri içerir.Yüksek besleyici formül, nem sağlarken kuru saçı derinlemesine temizler ve onarır.Bain Satin Riche, köpüren nazik yapılı & beyaz kremsi jel dokusuna sahiptir, bu da onu kaşıntılı saç derisi ve çok kuru saçlar için en iyi şampuanlardan biri yapar.

  999.001,165.00
 • Kerastase Nutritive Lait Vital Kuru Saçlar İçin Saç Kremi 200 ml

  Kérastase’den Lait Vital, ince ila orta telli kuru saçlar için son derece besleyici, ultra hafif kolay tarama sağlayan bir saç kremidir. İçeriğindeki besleyici lipitler ve vitaminler sayesinde yoğun beslenme, kolay tarama ve kuru saçı yumuşatma özelliklerini sağlar. Lait Vital, formülün saçı besleme ve güçlendirme yeteneğini artıran temel besinlerle doludur. Güçlü hafif formül, derinlemesine nemlendirmek için saç teline nüfuz eder ve nemi daha uzun süre tutmak için saç kütiküllerini mühürler.Lait Vital , beyaz kremsi jel dokusuna sahiptir ve bu da onu kuru saçlar için en iyi saç kremlerinden biri yapar.

  1,149.001,500.00
 • Kerastase Nutritive Lotion Thermique Kolay Tarama Sağlayan Termik Losyon 150 ml

  Kérastase’dan Lotion Thermique, kuru, ince ve orta telli saçlar için kolay tarama sağlayan termik bir losyondur. Kuru saçlar için olan bu saç losyonu, saçı yoğun bir şekilde yumuşatmak ve saç telini güçlendirmek için besleyici lipitler ile formülün saçı besleme ve güçlendirme yeteneğini artıran temel besin maddeleri içerir. Hafif kıvamdaki durulanmayan bu losyon, saç tellerini nemlendirerek saçın iç yapısını canlandırır daha fazla onarım, elastikiyet ve beslenme sağlar ve 230°C’lik bir termal koruyucudur.

  1,149.001,500.00
 • Kerastase Nutritive Masquintense Riche Derin Besleme Sağlayan Yoğun Saç Maskesi 200 ml

  Kérastase’dan Masquintense Riche, çok kuru, orta ila kalın telli saçlar için derinlemesine besleyici, ultra konsantre, zengin bir saç maskesidir. Kalın saçlar için en iyi saç maskelerinden biri olan bu maske, kuruluk önleyici polimerler ile saçı besleme ve güçlendirme yeteneğini artıran temel besinleri içerir. Bu yoğun krem, anında esneklik, ışıltılı parlaklık ve satensi bir dokunuş için saçı besler ve nemlendirir. Masquintense Riche, zengin ve kalın beyaz kremsi bir dokuya sahiptir. çok kuru saçlar için ideal bir bakımdır.

  1,290.001,600.00
 • Kerastase Nutritive Nutri-Supplement Scalp Besleyici Saç Derisi Serumu 90 ml

  Nutri-Supplement Besleyici Saç Derisi Serumu kuru saç derisi için nemlendirici bir saç derisi serumudur. Bu bizim üst düzey saç derisi bakımımızdır: kuru saç ve saç derisini derinlemesine beslemek için kuru saç derisine vitamin sağlayan bir niasinamid serumu. Bu kuru saç derisi serumu, derinlemesine beslenmiş bir saç derisi için vitamin sağlayan, yağsız bir sıvı formüle sahiptir. Saç derisi için bir besin takviyesi gibi davranan, sütlü, hızlı emilen dokusu onu kuru saç derisi için en iyi serumlardan biri yapar.

  1,499.001,800.00
 • Kerastase Nutritive Nutri-Supplement Ultra-Mühürleyici Kırık Uç Serumu 50 ml

  Kérastase’dan Nutri-Supplement Kırık Uç Serumu, kırık uçlara sahip kuru saçlar için yoğun besleyici, ultra-mühürleyici bir saç uçları serumudur. Bu serum, kırık ve kuru uçları mühürlemek için kuruluk önleyici polimerler içerir ve kırık uçların görünümünü önler. Ayrıca, formülün saçı besleme ve güçlendirme yeteneğini arttırmak için temel besin sağlar. Son derece besleyici yağ, kırık saç uçları için kuruluk önleyici görevi görür ve yarı saydam yağlı bir dokuya sahiptir.

  1,499.001,800.00

Menü